Terug naar nieuwsoverzicht

Evaluatie parkeerregeling Loevesteinlaan 355

Parkeerregeling Loevesteinlaan 355 – Anthony
Het bouwplan voor Loevesteinlaan 355 voorziet in 144 parkeerplaatsen, waarvan 20 voor deelauto’s en 2 voor minder validen. De verdeling van parkeerplaatsen wordt geregeld via een zwerfplek-systeem, wat inhoudt dat bewoners voor een volle garage kunnen staan en vervolgens hun auto op straat kwijt moeten. Bewoners, bezoekers en gebruikers van het nieuwe complex kunnen geen parkeervergunning krijgen voor de openbare straat, wat de druk op de parkeervoorzieningen binnen het gebouw verhoogt.

De motie van de Haagse VVD zorgt ervoor dat 12 maanden na de oplevering van het gebouw aan de Loevesteinlaan 355 een evaluatie wordt uitgevoerd naar de werking van de parkeerregeling binnen het complex. Ook vraagt de motie om de ontwikkelaar van de nieuwbouw aan de Loevesteinlaan te verzoeken om ten behoeve van deze evaluatie een meldpunt in te richten, waar bewoners, werknemers en andere vaste gebruikers van de nieuwbouw terecht kunnen als zij tegen betaling op straat moeten parkeren vanwege een volle garage.

Meer weten over onze andere plannen die door de meerderheid van de Haagse gemeenteraad zijn gesteund?
Lees hier meer over het ‘Bos op Poten’ voor het Loosduinse Hoofdplein.
Lees hier meer over ‘pas betaald parkerenop Kijkduin als de laatste bouwhekken weg zijn’.
Lees hier meer over ‘Initiatief Geleenstraat’.

Deel dit op social media