Terug naar nieuwsoverzicht

Voorstel aangenomen: Initiatief Geleenstraat

Initiatief Geleenstraat – Lotte
De afgelopen 2 jaar heeft een een particuliere initiatiefnemer een plan uitgewerkt voor een ruimtelijke ontwikkeling van de Geleenstraat en omgeving, met een toevoeging van ongeveer 250 woningen, bedrijfsruimte, een ondergrondse parkeergarage en een toekomstbestendige inpassing van de het raamsekswerk. Het plan is door bewoners, vertegenwoordigers van sekswerkers, exploitanten en andere ondernemers positief ontvangen en er is een serieuze ontwikkelaar bij betrokken. Het initiatief kan een grote verbetering voor de buurt brengen met een toekomstbestendige inpassing van het raamsekswerk.

De motie van de Haagse VVD zorgt ervoor dat er voor het einde van het jaar een haalbaarheidsstudie wordt opgesteld van dit particuliere initiatief voor de ontwikkeling van de Geleenstraat en omgeving. Eerder was fractievoorzitter Lotte van Basten Batenburg te zien bij Omroep West om meer te vertellen over dit plan, bekijk het fragment hieronder terug.

Meer weten over onze andere plannen die door de meerderheid van de Haagse gemeenteraad zijn gesteund?
Lees hier meer over het ‘Bos op Poten’ voor het Loosduinse Hoofdplein.
Lees hier meer over ‘pas betaald parkerenop Kijkduin als de laatste bouwhekken weg zijn’.
Lees hier meer over de evaluatie parkeerregeling Loevesteinlaan.

Deel dit op social media