Terug naar nieuwsoverzicht

Pas betaald parkeren op Kijkduin als de laatste bouwhekken weg zijn.

Afgelopen gemeenteraad heeft de Haagse VVD verschillende moties ingediend die door een meerderheid van de partijen gesteund zijn en daarmee zijn aangenomen. We vertellen graag meer over het initiatief: pas betaald parkeren op Kijkduin als de laatste bouwhekken weg zijn.

Pas betaald parkeren op Kijkduin als de laatste bouwhekken weg zijn – Caroline 
Naast de nieuwe parkeergarage is er op dit moment voldoende plek voor auto’s op de meeste dagen. Dit is belangrijk: in een familiebadplaats moet je goed en goedkoop kunnen parkeren. Door de aangenomen motie van de Haagse VVD wordt het aangekondigde betaald parkeren uitgesteld totdat ook de laatste bouwhekken (die van het Atlantic) weg zijn. Dit maakt het aantrekkelijker om, ondanks dat er nog werkzaamheden zijn aan het Atlantic hotel, juist in Kijkduin een dagje naar het strand te gaan of wat langer uit te waaien, om te winkelen en te genieten van de nieuwe en oude horeca op het land en op het strand.

Meer weten over onze andere plannen die door de meerderheid van de Haagse gemeenteraad zijn gesteund?
Lees hier meer over het ‘Bos op Poten’ voor het Loosduinse Hoofdplein.
Lees hier meer over ‘Initiatief Geleenstraat’.
Lees hier meer over de evaluatie parkeerregeling Loevesteinlaan.

Deel dit op social media