Terug naar nieuwsoverzicht

Vergroening Loosduinse hoofdplein door plan VVD

Afgelopen gemeenteraad heeft de Haagse VVD verschillende moties ingediend die door een meerderheid van de partijen gesteund zijn en daarmee zijn aangenomen. We vertellen graag meer over het plan: Bos op Poten:

Bos op Poten – Martin
De motie ‘Loosduinse Hoofdplein op poten’ vraagt het college een ‘bos op poten’-project met verplaatsbare bomen op het Loosduinse Hoofdplein te realiseren. Door de wekelijkse markt op dit hoofdplein is het lastig om het Hoofdplein te vergroenen. De Haagse VVD heeft met het ‘bos op poten’ een oplossing gevonden om de markt op het hoofdplein te behouden, maar ook om het plein te vergroenen. Het idee komt uit Rotterdam, waar de gemeente Rotterdam met het Bos op Poten project erin is geslaagd met 36 bomen in palletbakken een plein groener, koeler en gezelliger te maken. In de motie is meegenomen dat de BIZ en marktondernemers te betrekken bij de uitwerking van dit plan zodat de wekelijkse markt geen hinder ondervindt.

Meer weten over onze andere plannen die door de meerderheid van de Haagse gemeenteraad zijn gesteund?
Lees hier meer over de parkeerregeling Loevesteinlaan.
Lees hier meer om te lezen over ‘pas betaald parkerenop Kijkduin als de laatste bouwhekken weg zijn’.
Lees hier meer over ‘Initiatief Geleenstraat’.

Deel dit op social media