Terug naar nieuwsoverzicht

Reportage Hart van Nederland over camerabewaking seniorenflats

Bewoners van twee seniorenflats in Den Haag klagen over een toename van overlast en een gevoel van onveiligheid door de aanwezigheid van ongenode gasten. De ouderen worden geconfronteerd met hangjeugd en daklozen die voor overlast zorgen door onder andere te blowen en hun behoefte te doen in de openbare ruimtes. Zij willen camerabewaking. Onderaan dit artikel vind je de link naar het Hart van Nederland-item. 

De ruim 130 bewoners van de seniorencomplexen krijgen bijval van Anthony Uduba. Hij vindt dat de gemeente zich moet inspannen om de veiligheid van het complex te verbeteren. „Dit zijn enorm schrijnende verhalen. Een camera is een mooi afschrikmiddel”, zegt Uduba.

De schriftelijke vragen:

RIS318051 Veiligheid Lipa I en II in beeld

Hart van Nederland maakte een item over de bewoners van de seniorenflat:
https://www.hartvannederland.nl/regio/den-haag/bewoners-in-haagse-seniorenflats-willen-meer-cameras-vanwege-veiligheid

Deel dit op social media