Terug naar nieuwsoverzicht

Raadslid Caroline bij DenHaagFM over lerarentekort

Naar aanleiding van het recente artikel in het AD ´Leerlingen van drie Haagse scholen krijgen waarschijnlijk geen volledige lesweek´ maken de Haagse VVD en D66 Den Haag zich ernstige zorgen over het Haagse onderwijs. In het AD-artikel wordt gemeld dat leerlingen van drie scholen in Den Haag hoogstwaarschijnlijk geen volledige lesweek zullen krijgen vanwege het aanhoudende lerarentekort. De situatie lijkt hetzelfde of zelfs erger dan vorig jaar. Het tekort van 547 voltijdsbanen in het basisonderwijs en 86 in het middelbaar onderwijs vorig jaar lijkt nog niet opgelost voor dit schooljaar.

De schriftelijke vragen zijn inmiddels ingediend. Over het lerarentekort en de bijbehorende schriftelijke vragen die gesteld zijn was raadslid Caroline Peeck vanochtend te gast bij DenHaagFM.

 

Deel dit op social media