Terug naar nieuwsoverzicht

Minke Hofstra bij ‘Bob staat Op’ over aanpak dakloosheid

„Iedereen heeft recht op een dak boven het hoofd, maar het stadsbestuur moet wel keuzes durven maken over wie wel kan blijven en wie niet”, zegt raadslid Minke Hofstra. Vanochtend was raadslid Minke Hofstra te gast bij het programma ‘Bob staat Op’, om haar kritiek op het plan van het stadsbestuur toe te lichten.

Raadslid Minke Hofstra, lid van de VVD-fractie, heeft eerder in De Telegraaf opgeroepen tot actie van het stadsbestuur in de aanpak van dakloosheid. In lijn met deze oproep zal de VVD in de raadsvergadering pleiten voor een meerjarenaanpak Dakloosheid. In het huidige voorstel mist de VVD de maatregelen op korte termijn. Dit terwijl veel inwoners op dit moment overlast ervaren. Hofstra benadrukt dat de overlast voor bewoners onacceptabel is en dat de gemeente snel concrete maatregelen moet nemen om de situatie te verbeteren.

Luister het hele interview Bob staat op terug:

Deel dit op social media