Terug naar nieuwsoverzicht

Haagse Herten Horen Hier

Wist u dat het hertenkamp aan de Koekamp het oudste van heel Nederland is? Daar zijn wij als Haagse VVD trots op!

Helaas staat het behoud van de hertenkampen aan de Koekamp en het Zuiderpark onder grote druk. De minister van LNV is van plan de herten van de zogenaamde “positieflijst”af te halen! Als dit plan werkelijkheid wordt, mogen er geen hertjes meer geboren worden, en zullen de hertenkampen in heel Nederland verdwijnen. Ook ons oudste hertenkamp aan de Koekamp en in het Zuiderpark! Dat zou een groot verlies zijn voor onze stad. Jong en oud genieten dagelijks van de Haagse herten. En dat moet zo blijven!

Daarom gaat de Haagse VVD voor het behoud van de herten in Den Haag, op zaterdag 28 oktober handtekeningen ophalen in de Haagse wijk Bezuidenhout. Wij zijn die dag ook te vinden op de Theresiastraat, hoek Kon. Marialaan, met onze bakkiefiets. Hier kunnen mensen tussen 13.30 en 15.00uur onder het genot van een Haags bakkie het gesprek aangaan met de Haagse VVD en hun
handtekening zetten voor het behoud van de Haagse hertjes!

Deel dit op social media