Terug naar nieuwsoverzicht

Chris van der Helm over zijn politieke pauze

Na veertien jaar zich te hebben ingezet in en voor de Haagse gemeenteraad stopt Chris van der Helm ermee. Hij kan het raadswerk niet meer combineren met zijn werk en privéleven. Zijn laatste raad zal 25 april zijn: ‘Ik eindig met de belofte dat het geen definitief afscheid is’.

Pijn in het hart
Toch heeft hij de keuze gemaakt om zijn raadswerk neer te leggen, maar dat doet hij met pijn in zijn hart. Van der Helm heeft een nieuwe ‘ontzettend gave’ baan die meer tijd gaat kosten en twee opgroeiende kinderen van 3 en 7 jaar.
‘Ik moet gewoon mijn uren op mijn werk maken en ik wil graag dingen met de kinderen kunnen doen’, legt Van der Helm uit. ‘Maar de raad stopt niet en komt altijd ergens tussendoor. Je kan daarom heel moeilijk plannen en dat maakt dat je constant bezig bent met het jongleren met je tijd.’

Bij Omroep West was hij te gast in de studio om toelichting te geven op zijn besluit.

Deel dit op social media