Terug naar nieuwsoverzicht

Alexander Roep stopt als raadslid

Alexander Roep stopt als raadslid. Dit maakt hij vanochtend wereldkundig bij Den Haag Centraal. Roep legt in het interview uit waarom hij stopt: “Mijn zoontje, net zes geworden, kan fietsen. Maar ik heb het hem niet geleerd. De afgelopen anderhalf jaar was ik een goede vader, maar geen papa. Ik schaam me daarvoor. De tijd is nu.”

Fractievoorzitter Lotte van Basten Batenburg reageert op het vertrek van Roep: “Als ondernemer in de politiek heeft Roep zich de afgelopen anderhalf jaar het zweet op de rug gewerkt om MKB’ers beter door het doolhof van de gemeente te helpen. Met een MKB toets, met meer ruimte voor ondernemers, met eerlijke nadeelcompensatie. En met succes. Hij kiest nu voor zijn thuisfront en zijn zaak. Dat begrijpen we. En we balen ervan. Want met Roep verliezen we een uniek en bevlogen raadslid. We gaan hem ongelooflijk missen.”.

Lees hieronder de brief van Alexander Roep aan de leden van de Haagse VVD waarin hij uitlegt waarom hij stopt.

Deel dit op social media