Terug naar nieuwsoverzicht

Reactie Haage VVD op de uitspraak de Mos en Guernaoui

Allereerst wil ik Richard en Rachid feliciteren met deze uitspraak. Ik ben ongelooflijk blij dat hun nachtmerrie eindelijk voorbij is. Maar ik ben ook boos dat het OM de stad in deze rechtszaak heeft gestort waar de rechter nu gehakt van maakt. Dit is schadelijk voor in de eerste plaats Richard en Rachid, maar ook voor het Haagse stadsbestuur en voor de hele stad.

Dit schaadt het vertrouwen in het OM. Ik reken erop dat de top van het OM zorgt dat dit niet nog eens kan gebeuren. En neem aan dat het OM hier in het openbaar op zal reflecteren.

We werken goed met Hart voor Den Haag samen en dat willen we blijven doen. Na het reces spreken we hierover in de raad.

 

Lotte van Basten Batenburg

Fractievoorzitter Haagse VVD

Deel dit op social media