Terug naar nieuwsoverzicht

Raadslid Alexander bij DenHaagFM

Raadslid Alexander Roep was vanochtend te gast bij DenHaagFM over de nadeelcompensatieregeling. Ondernemers in het Zeeheldenkwartier lopen vast in hun pogingen om de schade vergoed te krijgen van de maanden dat de halve wijk afgesloten was.

Raadslid Alexander Roep van de VVD schoot vanaf zijn vakantieadres in Spanje te hulp. Hij belde alles en iedereen op het stadhuis om met spoed een afspraak te regelen voor de horecaman. Dat lukte nog ook, maar daarna duurde het wel weer vier werkdagen voordat de gemeente reageerde. Met de mededeling: ‘de aanvraag is compleet, alleen nog wat interne checks.’ Roep: “Het duurt allemaal zo lang. Terwijl een ondernemer in nood vecht voor zijn bestaan, lijkt niemand bijdde gemeente in staat om gepaste hulp te bieden.”

Luister het gehele interview met Alexander bij DenHaagFM hier terug:

 

Deel dit op social media