Terug naar nieuwsoverzicht

Haagse VVD in de pers: ‘VVD wil een politieboot’

Telegraaf, woensdag 21 april 2021
door Tanja Verkaik

Er ligt een uitgebreid maatregelenpakket klaar om overlast op zomerse dagen te tackelen in Scheveningen, maar de Haagse VVD vindt dat er nog winst te behalen in het vergemakkelijken van het werk van handhaving en politie. „Denk aan een politieboot voor surveillance langs de kust en elektrische scooters en elektrische strandvoertuigen voor handhavers. Er is nog altijd sprake van krapte in de bezetting bij de politie. Hetzelfde geldt voor boa’s. Dit is niet op korte termijn op te lossen, maar zij kunnen wel beter worden ondersteund”, zegt raadslid Remco de Vos. Ook kan cameratoezicht verlichting geven. „Dit helpt om fysieke inzet gericht in te zetten.” De Vos draagt deze punten woensdag aan in het debat over de toekomst van Scheveningen Badplaats.

Deel dit op social media