Terug naar nieuwsoverzicht

Actieplan: niet langer wegkijken bij buitenslapers

Vooral ‘s nachts en in de vroege ochtend kom je tegenwoordig in verschillende delen van de stad steeds meer buitenslapers tegen. Ze slapen niet alleen in de Haagse groengebieden als de Koekamp, De Scheveningse Bosjes, of het Haagse Bos, maar ook in het centrum, de gebieden rond verschillende treinstations, Scheveningen en in portieken van Hagenaars. Deze situatie is onwenselijk, zowel voor de buitenslapers zelf, als voor de inwoners van onze stad.

Lees hier het actieplan:
Actieplan niet langer wegkijken bij buitenslapers

Een deel van de buitenslapers veroorzaakt (ernstige) overlast. Door agressief gedrag, door winkeldiefstal, door (drugs)afval. Maar ook door slapen, poepen en plassen in portieken. Op sociale media zie je berichten over honden die in de Haagse groengebieden in aanraking zijn gekomen met drugsafval, in de buurt van tentjes, en daar doodziek van zijn geworden. Daarom heeft de Haagse VVD een actieplan gepresenteerd om een eind te maken aan de overlast en de buitenslapers op korte termijn van de straat te krijgen.

Deel dit op social media