Terug naar nieuwsoverzicht

Parkeren in gedrang door nieuw fietspad Kranenburgweg: ‘Ze doen of auto niet bestaat’

Omroep West schrijft: Bewoners van de Haagse Kranenburgweg maken zich ernstig zorgen over een gebrek aan parkeerplekken als de gemeente haar plannen voor een snelle fietsverbinding doorzet. ‘Het lijkt soms wel of auto’s niet bestaan voor de gemeente’, klinkt het uit de buurt. ‘Maar mensen hebben die auto gewoon nodig voor hun werk.’

Het verdwijnen van in totaal 70 parkeerplaatsen is dus een grote zorg van de bewoners. Het AD schrijft: Benjamin Broekhuizen, fractievertegenwoordiger van de Haagse VVD, steunt de bewoners in hun strijd voor het behoud van die parkeerplaatsen: ,,We zien dit op meer plekken gebeuren. Het college opereert hier naar ons idee vanuit een tunnelvisie, ze schrappen maar direct parkeerplaatsen omdat ze verwachten dat er in de toekomst minder auto wordt gereden.”

De schriftelijke vragen zijn hier te vinden.

Deel dit op social media