VVD: Aanleg rotonde kruising Westduinweg-Zeesluisweg-Duinstraat gaat door

, Den Haag

Er zal definitief een rotonde op de kruising Westduinweg-Zeesluisweg-Duinstraat worden aangelegd. Dit maakte het college afgelopen dinsdag, 9 juli, bekend. VVD-fractievoorzitter Martin Wörsdörfer: “Het aanleggen van een rotonde is conform aan ons initiatiefvoorstel. En het is de beste oplossing. Het is goed om te horen dat het college deze mening deelt. Eindelijk wordt het knelpunt Westduinweg-Zeesluisweg-Duinstraat aangepakt. Dit komt de doorstroming richting Scheveningen en de verkeersveiligheid ten goede.”

Bereikbaarheid is essentieel voor de economische ontwikkeling op Scheveningen, ook met oog op de gepresenteerde plannen van het viscluster. Door de doorstroming op het kruispunt aan te pakken, wordt de bereikbaarheid hier sterk verbeterd. Eind september is het voorontwerp gereed. Na goedkeuring van de raad kan de rotonde aangelegd worden. Wörsdörfer: “Dit is zeer goed nieuws voor Scheveningen. Ons initiatiefvoorstel wordt uitgevoerd. Hiermee zijn de bewoners, ondernemers, automobilisten en de fietsers gediend.”

Foto: F.d.W. – Flickr (cc)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *