Vaker trams laten rijden

, Den Haag
We willen ’s ochtends allemaal op tijd op ons werk komen, of dat nou met de auto, de fiets of met het OV is. Maar om op tijd op jouw plaats van bestemming te komen met de tram, moet deze tram wel vaker gaan rijden! Daarom wil de Haagse VVD per jaar 2 miljoen extra investeren om de trams vaker te laten rijden. 
 
VVD-lijsttrekker Boudewijn Revis: ‘Om ervoor te zorgen dat het OV echt een goed alternatief wordt voor de auto, moeten de trams echt vaker gaan rijden: te beginnen met tram 11 en 19. Maar we willen dat alle trams in ieder geval zes keer per uur rijden, sowieso om de tien minuten en het liefst nog vaker.’ 
 
Alleen hiermee zijn we er nog niet. Ook trams die tijdens de spits te vol zitten, wil de Haagse VVD vaker laten rijden, bijvoorbeeld lijn 3,4 en 9.
 
Revis: ‘Iedereen roept maar dat we met z’n allen vaker gebruik moeten maken van het OV, maar dat gaan we niet voor elkaar krijgen door dit alleen maar te blijven roepen. Dan moeten we ervoor zorgen dat het Haagse OV ook echt beter wordt. En we zetten een goede stap richting beter OV door de trams vaker te laten rijden.’