Songfestival naar Den Haag? Fantastisch, maar niet op kosten van de inwoners

Één van de doelen in ons verkiezingsprogramma was om, indien Nederland het songfestival wint, er alles aan te doen om dit festival naar Den Haag te halen. En met de winst van Duncan Laurence afgelopen weekend, zou niets ons meer in de weg hoeven te staan om deze ambitie te verwezenlijken.

De lobby die wethouder Richard de Mos gestart is om het songfestival ook daadwerkelijk naar onze stad te halen, juichen wij dan ook van harte toe. We stellen daarbij echter wel één hele belangrijke voorwaarde en dat is dat de kosten die Den Haag hiervoor moet maken uit de huidige beschikbare budgetten betaald worden én dat de inwoners van Den Haag hier niet voor op moeten draaien.

VVD-raadslid Judith Oudshoorn: ‘Het songfestival in ons eigen Den Haag, hoe cool zou dat zijn?! Wethouder De Mos kan dan ook op mijn steun rekenen, maar wel met één belangrijke kanttekening en dat is dat we daar als inwoners van Den Haag niet de rekening voor gaan betalen.’