Nieuwe coalitie blijft werk maken van veiligheid

, Den Haag
Een veilig Den Haag

Het is belangrijk dat iedereen veilig is en zich ook veilig voelt op straat, op school en in zijn eigen huis. Iedereen moet met een gerust hart ’s avonds de straat op kunnen of zich vrij voelen in een openbare ruimte. Veiligheid is de belangrijkste taak van de overheid. De politie en de handhavers van de gemeente leveren iedere dag een belangrijke bijdrage aan onze veiligheid.

Daarom is de Haagse VVD ook zo blij dat de nieuwe coalitie van de gemeente Den Haag werk blijft maken van veiligheid. Meer handhavers zullen worden ingezet en zij krijgen ook meer bevoegdheden. Zo kunnen zij meehelpen met de aanpak tegen verloedering en onveiligheid.

Haags VVD-raadslid Frans de Graaf: “we pakken de verloedering en asociaal gedrag op straat aan door meer handhavers met meer bevoegdheden in te zetten. We zorgen hiermee voor een veiliger Den Haag.”