Halte Haagse Markt een feit!

, Transvaal

VVD Raadslid Monique van der Bijl mocht op vrijdagavond de naamborden van de tramhalte op het Hobbemaplein veranderen. Vanaf 1 juli heet de halte op verzoek van de Haagse VVD halte ‘Haagse markt’.
“De markt is zo mooi geworden, en steeds meer mensen weten de plek te vinden. Maar toch is het belangrijk dat deze trekpleister nu veel makkelijker te vinden is met het openbaar vervoer. Luke van het bedrijf Blomsma dat in opdracht van de HTM de nieuwe borden ophangt vindt het ook een mooie actie: ‘ik ben geboren in Den Haag en kan me de markt van vroeger nog goed herinneren. Dat deze halte nu de naam Haagse Markt krijgt is toch een heel mooi teken van waardering’.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *