Haagse VVD in de pers: Judith Oudshoorn wil 250 Britse bedrijven naar Den Haag

, Den Haag

Dagblad070.nl, 4 februari 2019

De VVD in den Haag zou het handig vinden als Den Haag actiever inspeelt op de interesse van naar zeggen 250 bedrijven uit het Verenigd Koninkrijk om naar Nederland te verhuizen. Vanwege de Brexit-onzekerheid hebben drie keer zoveel bedrijven uit de gezondheidssector, creatieve industrie, financiële dienstverlenging en logistiek belangstelling voor Nederland getoond dan in 2017 en het standpunt van de Haagse VVD is om als een bok op de havenkist te zitten.

Raadslid Judith Oudshoorn-Van Ginderen reageert hiermee op een artikel op de NOS, waarin de cijfers van 2017 en 2018 gepubliceerd zijn van de Netherlands Foreign Investment Agency. Rotterdam heeft met zijn haven en Amsterdam met Schiphol al in eerdere jaren een lobby ingezet om op deze wijze van de Brexit te profiteren en Den haag kan niet achterblijven, vindt zij. Het raadslid wil van het stadsbestuur bovendien ook graag de andere kant van de medaille horen, namelijk welke (mogelijke) negatieve gevolgen de Brexit voor Den Haag zou kunnen hebben?