Haagse VVD-fractie draagt Anne Mulder voor als opvolger Boudewijn Revis

Vandaag heeft de Haagse VVD-fractie besloten om Anne Mulder voor te dragen als nieuwe wethouder van Den Haag.

Fractievoorzitter Frans de Graaf: ‘Met Anne Mulder hebben we een goede opvolger gevonden voor Boudewijn Revis, die vorige maand zijn vertrek aankondigde. Anne heeft ervaring met de Haagse VVD, met de politiek én is als inwoner van Scheveningen bekend met onze stad.’

In de raadsvergadering van 17 september zal Boudewijn Revis afscheid nemen als wethouder, waarna de gemeenteraad stemt over de benoeming van Mulder als wethouder Financiën, Stadsontwikkeling en stadsdeel Scheveningen.

Anne Mulder was eerder al raadslid en fractievoorzitter namens de VVD in de Haagse gemeenteraad en zit op dit moment namens de partij in de Tweede Kamer. Ook woont hij, samen met vrouw en dochter, al jaren op Scheveningen. 

Voorzitter van de Haagse VVD Petra Ginjaar: ‘Ik ben zeer in mijn nopjes dat de Haagse VVD een sterke (kandidaat)wethouder heeft gevonden. Anne houdt van de stad, is ervaren in Raad en Tweede Kamer en iemand die zijn maatschappelijke belangstelling omzet in resultaten. Zoals hij zelf zegt: ‘politiek gaat om straatwijs zijn en je gezond verstand gebruiken.’ En dat is precies wat onze stad nodig heeft.’

Anne Mulder: ‘Ik ben zeer vereerd en kijk er naar uit om mij met passie in te gaan zetten voor deze mooie stad, net zoals toen ik raadslid was.’

Haagse VVD-fractie draagt Anne Mulder voor als opvolger Boudewijn Revis