Haagse liberalen feliciteren kersverse Leidse wethouder

De Haagse VVD-gemeenteraadsfractie wenst Pieter van Woensel veel geluk met zijn nieuwe baan als wethouder in Leiden. Hij gaat zich in de “sleutelstad” bezighouden met Stedelijke Ontwikkeling, Programma binnenstad, Bestuur en Dienstverlening en Strategisch beleid.

Van Woensel was Haags raadslid voor de VVD in de periode maart 2002 tot september 2004. Vanaf maart 2003 zat hij de VVD-fractie in de Haagse gemeenteraad voor. In september 2004 trad Van Woensel toe tot het college en bekleedde het wethouderschap tot februari 2007.


VVD-fractievoorzitter Anne Mulder: “Mede namens mijn liberale collega’s in de Haagse gemeenteraad wil ik hierbij Pieter van Woensel van harte feliciteren met zijn nieuwe baan. De Haagse VVD vindt het jammer dat een zeer capabel bestuurder binnenkort onze stad verlaat.”

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *