VVD vraagt beperkte aanpassing parkeerregime Scheveningen

, Scheveningen

In 2014 heeft de gemeente enkele wijzigingen doorgevoerd in het parkeerregime op Scheveningen. De gemeente splitsen Scheveningen op in twee zones betaald parkeren, namelijk één voor de kuststrook en één voor het zogenoemde achterland. Mede op mijn verzoek gold in het achterland betaald parkeren niet langer vanaf 10.00 uur, maar pas vanaf 13.00 uur. In de kuststrook bleef het vanaf 10.00 uur betaald parkeren. In het laatste kwartaal van 2014 zou een evaluatie van het gewijzigde regime plaatsvinden.

Uit eigen ervaring en dat van bewoners lijkt het gewijzigde regime goed te werken. Daarvoor is een compliment dan ook op zijn plek. Maar, een echte evaluatie hebben we nog niet voorbij zien komen. Wel werd al een enkel weeffoutje zichtbaar. Zo kunnen bewoners uit de kuststrook wél parkeren in het achterland, maar is dat andersom niet het geval. Inmiddels zitten we in het tweede kwartaal van 2015. De grote zomerdrukte op Scheveningen staat om de hoek. Ik heb het college dan ook gevraagd de officiële evaluatie voor het zomerseizoen te bespreken.

Foto: Scheveningen Boulevard – drhenkenstein – Flickr (cc)