Betalingsregeling mogelijk voor taxi’s

, Den Haag

Gisteren is door de raad ingestemd met de taxiverordening. Met deze verordening wordt geregeld dat taxi’s alleen in georganiseerde groepen mogen rijden in Den Haag. Hiermee gaat de kwaliteit van de taxibranche omhoog en dat is goed voor de stad. De VVD Den Haag diende samen met coalitiepartijen een motie in over een betalingsregeling die kon rekenen op brede steun in de raad.

In de commissievergadering heeft de VVD al eerder gevraagd naar mogelijkheden voor een betalingsregeling. We vragen namelijk een behoorlijke investering van taxibedrijven. Het college gaat aan de slag om het mogelijk te maken de kosten van de vergunning gespreid te betalen als dit niet lukt in één termijn. Daarmee treffen we een ondernemersvriendelijke regeling.

Foto: Skley- Flickr (cc)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *